Σερβιτόρος Α΄

Η αναπτυσσόμενη εταιρεία Wesud για το κατάστημα της, στην  Βούλα Αττικής, αναζητεί Σερβιτόρο Α, για μόνιμη πλήρης απασχόληση.

Καθήκοντα Σερβιτόρου:

  • Είναι υπεύθυνος για τις παραγγελιοληψίες φαγητών και ποτών και για τις παρεχόμενες υπηρεσίες προς τους πελάτες του εστιατορίου.

Απαραίτητα προσόντα Σερβιτόρου:

  • Απόφοιτος/η λυκείου (Πτυχίο Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον (2) έτους σε αντίστοιχη θέση

  • Πτυχίο WSET level 2 επιθυμητό.

  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).

  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας.

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις

  • Καλή χρήση συστημάτων παραγγελιοληψίας

  • Ευελιξία, προσαρμοστικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας.

  • Επαγγελματική συμπεριφορά και άρτια εμφάνιση.

  • Οργανωτικές ικανότητες.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

  • Διατροφή

  • Εταιρική έκπτωση σε προϊόντα του καταστήματος

  • Συνεχή εκπαίδευση

  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Περισσότερα

Μόνο οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση για αυτήν τη θέση εργασίας.

Επικοινωνήστε Μαζί Μας

Εσείς που ζητάτε μία υπηρεσία, έναν μάστορα για κάποια δουλειά. Εσείς που έχετε τέχνη, είστε επαγγελματίας. Το merokamato είναι το site που έχει αυτά που ζητάτε με ένα κλίκ. Καλώς ήλθατε και επιτυχείς εργασίες και συνεργασίες!

Επικοινωνία

LIMIT GROUP Ι.Κ.Ε.
ΑΔΜΗΤΟΥ 74 ΑΘΗΝΑ 10446
Α.Φ.Μ. 801979846
Αρ. Γ.Ε.ΜΗ. 167499203000
email: info@merokamato.gr